четврток, 9 март 2023

Радио Милева

Шокантно издание на Нада Топчагиќ: На социјалните мрежи кружи фотографија од пејачката без градник (фото)

Фолк пејачката Нада Топчагиќ отсекогаш важела за храбра јавна личност која во текот на својата кариера ги кршела табуата. Оригиналниот...
Живот и Стил

Здрави намирници кои можат да ја загрозат здравствената состојба на човекот – со нив не треба да претерувате!

Нема ништо лошо да ни се случи доколку со текот на времето изедеме чоколадо, колач, чипс, но важно е да не ги консумираме секојдневно...
Радио Милева

Теодора покажа дека ја има и среде зима: Џехва во танга бикини крај базенот ќе ви го збогати денот со еротска инспирација за бујна имагинација (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ е една од најпопуларните пејачки, но и најпосетуваните и најлајкувани ѕвезди на социјалните мрежи. Нејзините објави...
Радио Милева

Милица Павловиќ очи во очи со Милица Тодоровиќ, по нејзината изјава дека не и треба актерски совет од колешката (фото)

Атрактивната пејачка Милица Павловиќ гостуваше на концертот на Саша Матиќ во „Штарк арена“ каде настанала тепачка меѓу неколку жени,...
Радио Милева

Српскиот бизнисмен „ја шутна“ хрватската старлета Ива Гргуриќ: „Или ние двајца или твојата работа“?! (ФОТО)

Ива Гргуриќ и Немања Петошевиќ наводно раскинале по девет месеци врска! Српскиот бизнисмен не можел да поднесе што хрватската старлета...
Радио Милева

Сопругата на Слоба воодушевена од подарокот за 8 – ми Март: Јелена остана без зборови, па веднаш се пофали (фото)

Јелена Радановиќ била воодушевена од подарокот што го добила од нејзиниот син по повод празникот, а колку тоа ја изненади покажа на...
Радио Милева

Алекс Николиќ направила целосен телесен ремонт: Ријалити старлетата по „депресијата“ од бурното и трауматично минато со убиениот наркобос Жила, речиси го сменила личниот опис (ФОТО)

Атрактивната ријалити ѕвезда Александра Николиќ која е и поранешна девојка на убиениот скопски наркобос Јетон Кривањева викан Жила,...
Радио Милева

Синди и во петтата деценија важи за една од најатрактивните дами во регионот: Поранешната членка на групата „Моделс“ го покажа задникот во преден план (фото)

Ивана Стаменковиќ Синди е многу активна на социјалните мрежи каде ги објавува своите провокативни фотографии со  кои им го привлекува...
Радио Милева

Деми Мур се пресели кај Брус Вилис: Актерката ќе и помага на неговата сопруга која се грижи за него поради сериозната болест (фото)

Деми Мур се пресели кај Брус Вилис: Таа и помага на сопругата да се грижи за него бидејќи тој се соочува со сериозна болест Здравствената...