сабота, 4 март 2023

Радио Милева

(ФОТО)Карлеуша и кога сака да ги сокрие огромните гради не и оди од рака: Ги стисна „двете топки“ ама и ѕирна пупката!

Голотијата и провокацијата се секојдневие за српската поп-ѕвезда Јелена Карлеуша. Кај неа неа нема штедење кога е во прашање нејзиното...
Радио Милева

Наташа Беквалац плачеше пред камери: Пејачката брутално искрена за најголемите грешки во животот (фото)

Пејачката Наташа Беквалац во искрена исповед во емисијата „На терапија со Славица Ѓукиќ Дејановиќ“ која се емитува на ТВ Блиц, се наврати...
Радио Милева

„Се’ уште ми праќаш пеперутки, со секој кажан збор…“: Погодувате ли која млада македонска пејачка има вакви убави, долги нозе? (ФОТО)

Млада, згодна, атрактивна, привлечна, неретко провокативна, таа добива се повеќе комплименти не само за својот глас, туку и за својот...