петок, 3 март 2023

Радио Милева

„Се допишувам со Карлеуша“: Сека Алексиќ јавно потврди дека ги „закопале секирите“ со нејзината колешка (фото)

Сека Алексиќ и Јелена Карлеуша дефинитивно се помирија и заборавија на грдите зборови и навреди од пред неколку години. Тоа го потврди...
Радио Милева

Некогаш беше голема музичка ѕвезда, а денес мораше да отвори „Оnly Fans“ страница за возрасни за да може своите пет деца да ги прехрани (ВИДЕО)

Кери Катона (42), поранешната пејачка на женскиот бенд “Atomic Kitten“, последниве години повеќе привлекува внимание поради приватниот живот...
Љубов и Секс

Љубовта не треба да боли: Кои сигнали ни ги испраќа телото кога личноста која ја сакаме не е вистинската за нас?

Сè што мислиме и чувствуваме е преведено на говорот на телото. Тоа е нешто што не можеме да го контролираме. Кога нешто ќе тргне наопаку,...
Радио Милева

Кристина Кија Коцкар ги почести фановите со брутално издание со кое ги „сруши“ социјалните мрежи (фото)

Победничката на „Задруга“ и пејачка Кристина Кија Коцкар често ги почестува своите следбеници на социјалните мрежи со жешки и провокативни...
Радио Милева

Џенан Лончаревиќ доживеал сообраќајна несреќа: Автомобилот се превртел, а еве во каква состојба е пејачот

Пејачот Џенан Лончаревиќ вчера доживеал сообраќајна несреќа на автопат во Црна Гора, кај местото Мрки Крш. Во полицискиот извештај...