среда, 1 март 2023

Љубов и Секс

Еве како ќе знаете дека и се ближи крајот на врската – причини зошто треба да излезете од врска без да размислувате

Ако се двоумите околу раскинување на љубовната врска, но не сте баш сигурни околу тоа, со овие неколку знаци може да препознаете дали...
Радио Милева

Погледнете ја интимната забава на Рајковиќ: Ана сподели романтични моменти со Предраг, по повод нејзиниот роденден (фото)

Сопругата на фудбалерот Предраг Рајковиќ, Ана Рајковиќ го прослави својот 27 роденден, а дел од атмосферата од прославата сподели на...
Радио Милева

Милица Тодоровиќ раскажа хит случка од нејзината  кариера – еве што пејачката никогаш нема да заборави (фото) 

Милица Тодоровиќ годинава слави 18 години постоење на музичката сцена. Иако сега е многу успешна и остварена, популарната пејачка вели...
Радио Милева

Сопругата на Саша Поповиќ се заигра со фотошоп, па стана мета за потсмев на социјалните мрежи (фото)

За сопругата на Саша Поповиќ, Сузана Јовановиќ, многумина велат дека има среќа и дека живее вистинска бајка за која сонуваат многу жени. Може...
Радио Милева

„Умрев заедно со Шабан“: Еве каде е, што прави и како изгледа Цуца, некогашната „Гранд ѕвезда“ и љубовница на Шабан Шаулиќ (ФОТО)

Тогаш младата пејачка Ивона Неговановиќ Цуца си ја испроба среќата во музичкото натпреварување „Ѕвезде Гранда“, а се прослави откако...
Радио Милева

Северина најпосле проговори за дружењето на своите екс- сопрузи Милан и Игор, а ја спомена и тепачката со сестра си

Регионалната музичка дива Северина, за време на одморот на Малдиви го прослави роденденот на синот Александар, но и на нејзиниот менаџер...