четврток, 23 февруари 2023

Радио Милева

Ја „следеа зајачицата“, па „уловија многу покрупна ѕверка“: Папарзаците „ловејќи ја“ Сандра Африка, налетаа на Лепа Брена (ВИДЕО)

Сексапилната пејачка Сандра Африка беше  мета на екипата на емисијата „Папарацо лов“. Големо внимание секое лето привлекуваат клиповите...
Радио Милева

Демантираше дека е Македонка, а Скопје и е како втор дом: Теа Стошевска навечер пееше во клубот, а дење на кејот крај Вардарот (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Теа Стошевска и се претставува на јавноста во се попредизвикувачки и попровокативни изданија. Фоторафиите на...
Љубов и Секс

Еве на што треба да обрнете внимание: Психолог открива три трикови кои покажуваат дека некој е заљубен во вас

Дали некогаш сте се запрашале дали некоја личност е заљубена во вас и дали знаете како да ги препознаете знаците кои укажуваат на тоа? Психолог...
Радио Милева

Пејачката родила син на 16 години и не го видела 10 години: „Му пријдов на улица и му реков дека сум му мајка“ (фото)

Пејачката Тина Ивановиќ (49) го родила синот Данијел како малолетна, на само 16 години. Тогаш поминувала низ агонија бидејќи цели 10 години...
Радио Милева

Еве ја реакцијата на Кија Коцкар, бившата жена на Слоба Радановиќ откако тој доби син со новата сопруга (ФОТО)

Пејачот Слоба Радановиќ стана татко, откако неговата сегашна сопруга го роди синот Дамјан. Сите со нетрпение ја очекуваа реакцијата...
Радио Милева

Ацо Пејовиќ со семејството замина на егзотична дестинација, а бројот на куфери тешко е да се доброи (фото)

По низата успешни концерти и настапи, пејачот Ацо Пејовиќ реши да го помине одморот со семејството. Екипата на „Папарацо лов“ го фати...
Радио Милева

Мала торта, голема љубов: Емина Јаховиќ покажа како го прослави 11-тиот роденден на Јавуз: „Ти си најдобар син“ (фото)

Пејачката Емина Јаховиќ е многу врзана за синовите Јаман и Јавуз, кои ги имаше во брак со колегата Мустафа Сандал. Синовите на Емина...
Радио Милева

Добиваат закани, а татко им е во болница: Поранешните учесници во „Големиот брат“, близнаците Мика и Гиба го сменија полот (фото)

Мика и Гиба Васиќ, близнаците од Прокупље, некогашни учесници во „Големиот брат“ и „Задруга“, го промениле полот и сега се Ана и Ивана...