четврток, 16 февруари 2023

Радио Милева

Неверојатна трансформација на Ана Кораќ неколку дена пред породувањето: Ова е нешто што ретко која трудница би се осмелила да го направи (фото)

Ана со нејзината нова трансформација остави многумина без зборови. Старлетата Ана Кориќ не престанува да го привлекува вниманието...
Радио Милева

Драма во „Ѕвездите на Гранд“ – на пејачката и се слоши, а водителот веднаш ја изнесе од студиото (фото)

На Александра Тадиќ Ципка и се слошило за време на снимањето на една емисија, по што завршила во болница. Пејачката Александра Тадиќ...
Радио Милева

Истурени гради и стомак до заби: Папараците ја „уловија“ Сораја неколку дена пред породувањето (видео)

Старлетата Сораја Вучелиќ неодамна се породи и на свет донесе здраво момче на кое родителите му го дадоа името Кан. Иако во последните...
Радио Милева

Повторно предизвика лавина коментари: Откако остана бремена од најдобриот пријател на сопругот, актерката Анѓелка Прпиќ повторно шокира (фото)

Анѓелка Прпиќ деновиве е една од главните теми на јавноста, откако се шпекулираше дека останала во друга состојба со најдобриот пријател...
Радио Милева

Социјалните мрежи се вжештија: Јами подготвена за акција клекната на кревет во кучешка поза (фото)

Пејачката Јасна Миленковиќ Јами се појави на музичката сцена на почетокот на 90-тите години на минатиот век, во време кога со неа владееја...
Радио Милева

Со години има успешен и среќен брак но, од јавноста долго го криеше  – еве како изгледа сопругот на Весна Вукелиќ – Венди (фото)

Пејачката Весна Вукелиќ – Венди со години го криеше од јавноста нејзиниот сопруг Бранимир Бањац, а сега се појави и негова фотографија. Венди...
Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ се пофали колку многу си одговараат со Немања, а еден детаљ покажа дека се совршен пар (фото)

Откако пред нешто помалку од една година се дозна дека Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ, фудбалерот на Севиља и српски репрезентативец...
Радио Милева

Замислена сцена: Средбата на Петар Грашо и сопругата Хана со Данијела Мартиновиќ – нејзиниот израз на лицето говори се’ (фото)

Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ поминаа повеќе од 20 години заедно. За тоа време, покрај емотивниот однос изградија и деловна соработка,...