среда, 8 февруари 2023

Радио Милева

Се огласи „Гранд ѕвездата“ Теа Стошевска и објасни дека сепак не е Македонка: „Благодарам за комплиментите, но дефинитивно сум српска пејачка“ (ФОТО)

Балканот со сигурност може да се пофали со плеада пејачки кои освен што се надарени со глас, се повеќе од надарени и со стас… Имаат...
Радио Милева

Поради технички проблеми дивееше на сцената: Минатогодишниот евровизиски претставник на Италија ја шокираше публиката (фото)

Поради технички проблеми дивееше на сцената, публиката остана запрепастена, а  снимката од неговото скандалозно однесување ги заобиколи...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ во „еротска ноќна прошека“ само по секси долна облека: Штом еднаш вака разголена ја видите, пејачката уште долго нема да ви излезе од мислите (ФОТО+ВИДЕО)

Теодора Џехверовиќ е неретко мета на критики на поедини душегрижници поради предизвикувачкиот и секси стајлинг кој го носи на нејзините...
Радио Милева

„Мојот брак е на „стендбај“, тој живее во Данска, јас сум тука“: Инди откри зошто ги избриша сите фотографии и го врати моминското презиме (фото)

Пред четири месеци пејачката Индира Арадиновиќ Инди стапна  на „лудиот  камен“ со нејзиниот избраник од Данска. Меѓутоа, таа неодамна...
Радио Милева

Од 16-годишна возраст во канџите на порокот – потресна исповед на „задругарот“ Лазар Чолиќ Зола (фото)

Лазар Чолиќ Зола отворено зборуваше за неговиот порок – коцкањето, а сега изјави дека изгубил дури 400.000 евра. Задругарот почнал да...
Радио Милева

„Еротско родео“ какво не паметите: Александра Николиќ и Филип Цар буквално ги “искршија“ креветите! (ВИДЕО)

Александра Николиќ и Филип Цар решија да си поиграат „игри за возрасни“ под јорганот по веселата забава што се одржа вчеравечер. Имено,...