понеделник, 6 февруари 2023

Радио Милева

Каролина е атрактивна, брутално секси и ултрапровокативна: Српската старлета е… „Така дива“ (ФОТО+ВИДЕО)

Популарниот српски рапер Лима наскоро ќе ја израдува својата публика со нова песна. Песната се вика „Тако дивља“, а главната женска...
Радио Милева

Нивес Целзиус со жешка поза и раскопчана до половина задник ги воодушеви следбениците на „Инстаграм“ (фото)

Хрватската пејачка Нивес Целзијус неодамна го прославинејзиниот 41 роденден, а и во петтата деценија изгледа подобро од некои нејзини...
Радио Милева

Деми Роуз како Клеопатра без гаќички: Цицлестата старлета без долна облека како египетска кралица од пред 22 века (ФОТО)

Популарната и една од најатрактивните старлети во светот  Деми Роуз, со својата голотија одново со невидена леснотија ги закова машките...
Радио Милева

Половиот орган на принцот Хари предмет на потсмев на Греми наградите: Урнебесната реакција во еден говор го обиколи целиот свет (видео)

Синоќа, гениталиите на британскиот принц Хари беа спомнати на доделувањето на Греми наградите. Презентерот Тревор Ноа во еден момент...
Радио Милева

Џеј Ло блеска, а Бен Афлек бесен како рис: На црвениот килим тој дојде лут и нервозен, а ова е причината… (фото)

Џенифер Лопез се појави на Греми 2023 година и „заслепуваше“ во гламурозен фустан на Гучи. Латино дивата ја додели наградата за најдобар...