петок, 3 февруари 2023

Љубов и Секс

Го изгубил интересот по првиот состанок? Ова се 9 брутални причини зошто одлучил да не ви се јавува повеќе!

Првиот состанок е возбудливо, но и подеднакво нервозно и стресно искуство кое може да ве натера да се однесувате неприродно. И двете...
Радио Милева

Пејачката Ана Кокиќ направи голема промена на себе –  ги воодушеви сите, а коментарите не престануваат (видео) 

Ана Кокиќ реши да ја промени фризурата, а резултатот ги воодушеви речиси сите нејзини следбеници. Ана Кокиќ на сцената е од деведесетите,...
Радио Милева

„Заработувам повеќе од 15.000 евра месечно“ – Кристијан Голубовиќ шокирше со неговото признание (фото)

Кристијан Голубовиќ неколку пати беше во ријаити шоу, најчесто беше дисквалификуван, а после тоа стана водител и тиктокер. Кристијан...
Радио Милева

Барал да уринира по него и да имаат тројка: Ештон Качер по четири години за првпат проговори за бракот со Деми Мур

Актерката Деми Мур (60) беше во брак со колегата Ештон Качер (44) од 2005 до 2013 година. По разводот отишол на планина за да се справи со емотивната...
Радио Милева

Теодора Џехверовиќ со краток фитил: „Бучна е, пцуе и вика како да е на нива“ – тврдат нејзините први соседи (фото)

Теодора Џехверовиќ веќе некое време важи за пејачка со краток фитил, а сега истото го тврдат и нејзините соседи. „Откако се досели,...
Радио Милева

„Цеца шоу“ овозможи да ѕирнеме во кујната на семејството Ражнатовиќ – префинета и пространа дури и за брканица (видео)

Во новата епизода од серијата „Цеца Шоу“ ќе имаме прилика да ја видиме како изгледа Анастасија Ражнатовиќ додека подготвува палачинки...
Радио Милева

Синот на Брена по неколку години се активиреше на социјалните мрежи и најави изненадување (фото)

Синот на Лепа Брена и Боба Живојиновиќ, Стефан пред три години се одлучи да се изолира од јавноста и да не се појавува повеќе во медиумите. Тој...
Радио Милева

Неверството му се „удри од глава“: Пике засрамен на натпревар како никогаш досега – не знаеше каде да гледа (видео)

Љубовната сага за фудбалерот Пике и Шакира продолжува, а фановите на пејачката се гладни да го исмеваат неверниот Пике. Па така, сите...