четврток, 2 февруари 2023

Радио Милева

Се сеќавате  ли на кучето кое Јелена Карлеуша го посвои? – Еве што му се случи и како живее сега (фото) 

Поп дивата Јелена Карлеуша, која е позната по љубовта кон животните, неодамна одлучи да посвои напуштено куче кое го нарече Теди. Пејачката...
Живот и Стил

Моќен плод на природата: Доволни се само 3 дневно за да ги почувствувате овие 8 промени во организмот

Урмите содржат неверојатни состојки – освен бакар, калиум, манган, влакна, магнезиум и витамин Б6, тие ги содржат и речиси сите витамини. Урмите...
Радио Милева

Нивес Целзиус уловена во незгодна ситуација – старлетата разменувала нежности во полн клуб (фото) 

Старлетата и пејачка Нивес Целзиус е фатена како се бакнува со познат маж на една забава. Во еден клуб во Загреб  била организирана забава...
Радио Милева

Овие две познати дами се во роднинска врска со Драган Бјелогрлиќ: Едната е пејачка, а другата е актерка (фото)

Актерот Драган Бјелогрлиќ и е добро познат на Балканот. Во својата богата кариера одигра многубројни улоги, како на филм, така и во серии,...
Радио Милева

Едита и Инди Арадиновиќ во сестринска идила, како тепачката меѓу нив никогаш и да не била: Сестрите- пејачки никогаш поблиски (ВИДЕ)

Како што тогаш објавивме, неодамна на порталите се појави видео на кое се гледа како сестрите – пејачки Едита и Инди Арадиновиќ жестоко...
Радио Милева

Бијонсе со дијаманти низ целото тело позираше во заводлива поза  – пејачката со провокативна фотографија најави светска турнеја (фото) 

Пејачката Бијонсе објави  провокативна фотографија со која најави турнеја, а факт е дека поради ова нејзино издание, многумина останале...
Радио Милева

„Големината не е важна“ – Гоца Тржан проговори за нејзината интимност, па шокираше многумина: „Имав се*с на разни места!“ (фото) 

Гоца Тржан отворено зборуваше за приватниот живот и интимните односи во спалната, но и на други места! Пејачката Гоца Тржан е позната...