понеделник, 30 јануари 2023

Радио Милева

Дарко Лазиќ делува целосно депресивно – пејачот западна во проблеми, кои тешко ги издржува (фото)

Откако стапи во врска со Катарина, пејачот Дарко Лазиќ не се двои од неговата сакана, и не крије колку ја сака и се грижи за неговата двојка. Меѓутоа,...
Радио Милева

Лена Чолак и без фотошоп изгледа топ: Пејачката по чинот на снимање крај базенот ве кани на пливање… за да ви тргне денот (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Лена Чолак пред еден од своите настапи се сликала додека  ужива во релаксацијата во спа центарот на хотелот каде...
Мегафон

„Хотел меѓу две војни“ од Александар Русјаков е книга на месец февруари во библиотеката „Браќа Миладиновци“ – Скопје

Наградуваниот роман „Хотел меѓу две војни“ од Александар Русјаков, кој е во издание на „Арс Либрис“, дел од „Арс Ламина – публикации“,...
Љубов и Секс

Што да направите ако вашиот сопруг се заљуби во друга жена: Психолозите сметаат дека имате само 1 избор – без исклучок

Замислете ја таа агонија човекот кој го обожавате да се заљуби во друга жена. А како сте го забележале тоа? Постојано зборува за неа,...
Радио Милева

Јована Јеремиќ како Едита и Инди недоразбирањето со сестра си го решила со тепачка – „Гореше цела зграда“ (фото)

Водителката Јована Јеремиќ во утринската програма призна дека таа, како и сестрите Едита и Инди Арадиновиќ, се обидела да го реши проблемот...
Радио Милева

„Ѕвездата на Гранд“ влажна и разголена среде зима: Александра Тадиќ – Ципка е „луда типка“ што на снегот ги прошета бујните облини или само така ви се чини? (ВИДЕО)

Атрактивната фолк пејачка Александра Тадиќ – Ципка уште еднаш покажа дека е ултра секси типка. Само што овој пат „Ѕвездата на Гранд“...
Радио Милева

Сека објави приватно видео од хотелската соба – еве што правеше Алексиќ на удобниот кревет (видео) 

Пејачката Сека Алексиќ е навикната да ги израдува своите фанови ширум светот, кога целосно се опушта на паузите меѓу настапите, во моменти...
Радио Милева

Тамара Ѓуриќ секси и во теретана: Сите се прашуваа дали старлетата ќе издржи до крај, ама инструкторот прв „потклекна“… на глетката! (ВИДЕО)

Српската старлета Taмара Ѓуриќ беше на мета на екипата на емисијата „Папарацо лов“. Имено, цицлестата убавица камерите на популарното...