сабота, 28 јануари 2023

Радио Милева

Калиопи како Карлеуша: Додека на фанови на српската фолк дива го тетовираа нејзиниот лик на себе, обожавател на Калиопи ги истетовира стиховите на нејзината „Обои ме“ на раката (ФОТО)

Идолопоклонството е чудна работа. Особено на оние кои за своите идоли се подготвени да сторат се’, зашто безрезервно ги обожаваат,...
Радио Милева

Дијана Оу-Џи знае како да те опушти… и тебе и себе си: Македонската (т)раперка во секси долна облека ве кани на ароматична купка (ФОТО)

Откако и „заврши мандатот“ во најпопуларното регионално ријалити „Задруга“, македонската поетеса и (т)раперка Дијана Дурлевиќ, многу...
Радио Милева

Секси аутфит за врнежливо време: Сузана Гавазова знае да го привлече вашето внимание и кога е невреме (фото + видео)

Македонската фолк пејачка Сузана Гавазова во секое време има што да понуди и добро знае како да ги изненади нејзините следбеници со...