вторник, 24 јануари 2023

Радио Милева

Српската пејачка е брутално провокативна: Возбудата никогаш нема да ви зафали, зашто Искра во секој момент може да пламне и да ве запали (ФОТО)

Српската пеачка Искра е релативно ново име на музичката естрада.Таа вели дека без ничија помош од дното се вивнала кон врвот, кој допрва...
Љубов и Секс

Супер хобија за парови кои ќе ве зближат и ќе ја зајакнат вашата врска, а сето тоа притоа е многу забавно

Кога сте подолго време во врска, понекогаш нештата можат да станат здодевни. Ова, се разбира, не значи дека исчезнала љубовта, туку дека...
Радио Милева

Атрактивната инфлуенсерка и пејачка се соблече на снегот: Ема Радујко со разголена задница ја сподели својата еротска убавина на планина (ФОТО)

Атрактивната инфлуенсерка и пејачка Ема Радујко неретко знае да ги остави без здив своите фанови, споделувајќи разголени фотографии...
Радио Милева

Памела Андерсон проговори за серијата посветна на неа и бившиот сопруг: „Имам кошмари од тоа и немам намера да ја гледам домашната снимка!“ (видео)

Памела Андерсон конечно се отвори за серијата „Пем и Томи“ во нејзиниот претстоен документарец на Нетфликс: „Памела, љубовна приказна“. Ѕвездата...
Радио Милева

Дарко Лазиќ доби специјален подарок, па за малку ќе заплачеше од радост откако го виде изненадувањето (видео)

На Тик Ток се појави видео од роденденот на Дарко Лазиќ, кој беше во октомври, и кога неговите обожаватели му подарија посебен подарок. Дарко...
Радио Милева

Антониа Гиговска доби грст честитки за бременоста: Идниот свекор прв и честиташе, познатите личности исто така, а најголема поддршка доби од македонската ријалити учесничка (ФОТО)

По викенд шокот што на македонската јавност и го приреди младата поп пејачка Антониа Гиговска со својата објава дека е бремена, прашината...
Радио Милева

Тешко ќе погодите која пејачка е на оваа фотографијa: Беше вистинска убавица, а сега ја обвинуваат за фотошоп и естетска корекција (фото)

Пејачката Елма Синановиќ на почетокот на кариерата изгледала сосема поинаку. Сега е препознатлива по долгата руса коса, но порано имаше...
Радио Милева

Шанел, Луј Витон и најскапата чанта на светот: Сопругата на Жељко Митровиќ на себе носи стајлинг од 30 илјади евра (фото)

Милица Митровиќ своевремено беше едно од најубавите лица на малите екрани. Откако се омажи за сопственикот на розовата телевизија,...
Радио Милева

„Ми се допаѓа фудбалер“ – Теа Таировиќ фрли око на спортист, па проговори за љубовниот живот (фото)

Пејачката Теа Таировиќ (26) за тамошните медиуми призна дека и се допаѓа фудбалер кој го забележала на телевизија. – Сама сум. Понекогаш...