петок, 20 јануари 2023

Радио Милева

Бугарската фолкерка Галена толку ослабе што од неа останаа само „коски и кожа“: Бујните силиконска гради како „издишани балони“ (ФОТО)

Бугарската фолкерка Галена толку многу ослабе, што речиси се стопи, па од бујните гради остана само нејзиниот скромен силикон кој на...
Радио Милева

Мадона повторно ги збуни нејзините обожаватели – позираше како Богородица со експлицитни детали (фото)

Кралицата на попот често ги збунува своите обожаватели со необично и може да се каже, несоодветно однесување. Последните фотографии...
Радио Милева

Работеше и заработи: Андреана Чекиќ се прошета со скапа и ексклузивна чанта – сите гледаат и не веруваат  (фото)

Пејачката Андреана Чекиќ реши да си даде одмор по напорната работа за време на празниците. Таа отпатува во сончевиот Дубаи, од каде редовно...
Радио Милева

Некогаш беше познат српски пејач кој ниже хитови, а сега мие чаши зад шанкот во Барселона: „Немам желба да се вратам меѓу тој полусвет во Србија“ (ФОТО)

Актерката Тамара Драгичевиќ вчера преку Инстаграм покажа како некогашиот пејач и син на Драги Јелиќ од легендарните  „Ју група“ –...
Радио Милева

Ужива во друштво на помлади девојки: Миле Китиќ уловен од Марта на дело, а еве што се случува во нивниот брак (фото)

Фолкерот Миле Китиќ важеше за голем заводник, а често беше во друштво на девојки, особено помлади. И покрај тоа што со години е во брак...
Радио Милева

За греота: Маја Маринковиќ е експерт во сексот, ама затоа е тотално неписмена за работи што се учат во прво одделение (ВИДЕО)

Маја Маринковиќ, старлета и учесничка во реалното шоу „Задруга 6“, е експерт во сексот, ама затоа е тотално неписмена за работи што се...
Радио Милева

Дара Бубамара купува втор стан во Барселона, чини околу 300.000 евра, а еве колку квадрати има и во кој дел се наоѓа (фото)

Дара Бубамара минатата година наводно купила стан во Шпанија, а сега купува уште еден. Овој пат во око и паднал имот од 70 метри квадратни. –...