вторник, 17 јануари 2023

Радио Милева

Наташа Шавија ќе ви ја распламти еротската фантазија: Старлетата во ултрасекси долна облека со жежок еротски танц буди возбуда… до „блудни мисли“ (ФОТО+ВИДЕО)

Популарната ријалити старлета Наташа Шавија секој ден е се’ попровокативна. Особено откако го отвори својот профил на контроверзната...
Радио Милева

Се шушкаше дека сака мажи, а тој на 57 години се уште не ја нашол својата сродна душа: Еве како денес изгледа мексиканскиот актер Фернандо Колунга (фото)

Познатиот мексикански актер Фернандо Колунга многумина го паметат по улогите во латиноамериканските сапуници, додека се прослави...
Радио Милева

Андреана Чекиќ позираше во костим за капење, сосема природно и без периката која секогаш ја носи (фото)

Фолкерката Андреана Чекиќ предничи во носењето перики, иако малкумина знаат да ги носат, со оглед на тоа што таа најмногу се држи до...
Радио Милева

Српската пејачка која го промени полот, продава интимни фотографии на сајтот за возрасни: „Не се срамам од своето тело“ (фото)

Трансродовата пејачка Наташа Маза повторно успеа да ја изненади јавноста, овој пат со креирање на профил на популарната страница за...
Радио Милева

Бугарската ријалити старлета одново „цвета“: „Жанета-Ракета“ позира толку многу сексапилно, што возбудата е пуштена на најсилно (ФОТО+ВИДЕО)

Бугарската старлета, мисица и модел Жанета Осипова, кај нас позната како „Жанета – Ракета“ уште еднаш го демонстрираше сиот свој телесен...
Радио Милева

Погледнете го луксузот во кој живее синот на Лепа Брена: Стан од 600.000 евра и нереален поглед од 40 -от кат (фото)

Иако една од најголемите ѕвезди никогаш не проговори за тоа, Виктор Живојиновиќ објави фотографии со кои ги потврди шпекулациите. Како...
Радио Милева

Деми Мур ја упропасти својата природна убавина: Претера со ботокс и филери, а резултатот е поразувачки (фото)

Таа беше една од најубавите жени на светот, талентирана актерка со неверојатна харизма, која успеа да се уништи себеси решавајќи да...
Радио Милева

Карлеуша за првпат откако ги напушти „Ѕвездите на Гранд“ проговори за колегите, а за Марија Шерифовиќ имаше најмногу да каже

Јелена Карлеуша е позната по остри, но и духовити изјави. Така утрово на Инстаграм се наврати на „Ѕвезде Гранда“, музичко натпреварување...
Живот и Стил

Трикот на професионалните угостители: Лимонот мора да го чувате вака, за да остане долго свеж и сочен

Освен за правење сок, лимонот често се користи и за приготвување јадења и десерти, а неговиот сок е составен дел на бројни пијалоци. Една...
Живот и Стил

Во петок е Свети Јован, за денот има посебни верувања: Дали трпезата треба да биде посна или мрсна?

На 20-ти јануари се празнува Крштевањето на Свети Јован, а дали трпезата ќе биде мрсна или посна зависи од тоа во кој ден се паѓа овој празник. Јован...
Радио Милева

Еден мал несмотрен детал го издал Пике дека ја изневерува Шакира: Вистината се крие во фрижидерот! (ФОТО)

По сите будалаштини што се случија и сиот валкан веш кој излезе на виделина,  се чека да се види кој е следниот потег на огорчениот поранешен...