среда, 11 јануари 2023

Радио Милева

Важи за најзгодната сопруга на естрадата но, саканата на Дарко Филиповиќ пред 12 години не би ја препознале (фото)

Јасмина Филиповиќ, сопругата на пејачот Дарко Филиповиќ и понатаму е во центарот на вниманието на  медиумите поради предизвикувачкиот...
Радио Милева

Тина Дакиќ – најпознатата црногорска инфлуенсерка со набрекнати брадавици ги пали своите приврзаници: „Ама си ги наострила, како прваче молив“! (ФОТО)

Најследената и најпопуларна црногорска инфлуенсерка на социјалните мрежи Тина Дакиќ не престанува секојдневно да ги шашардисува своите...
Мегафон

НЕ ПРОПУШТАЈТЕ – Доаѓа водечкиот специјалист д-р Башту, кој има високи стапки на успех во лечењето на неплодноста

За сите пациенти со репродуктивни проблеми – бесплатна консултација со специјалистот проф. д-р Еркан Башту на 14. јануари 2023 година...
Радио Милева

Имаше најдолги нозе, ама најмали ци*иња: Снеки после толку децении естрадна кариера, вградила силикони!? (ФОТО)

Познатата српска фолкерка Снежана Бабиќ Снеки е присутна на естрадно- музичката сцена со децении, а во деведесетите важеше за една од...
Радио Милева

Пејачката Џеси Џеј имаше спонтан абортус, сега повторно е бремена, но и овој пат е со солзи во очите (видео)

Џеси Џеј сподели видео на Инстаграм во кое ги покажала деталите од своето прво тримесечје од бременоста. „Не можам да ви опишам колку...
Радио Милева

Андреана Чекиќ објави фотографија од нејзината мајка, а фановите останаа во неверување поради нејзиниот изглед (фото)

Соња Пралица, мајката на пејачката Андреана Чекиќ, која неодамна беше во центарот на вниманието на медиумите поради врската со колегата...
Радио Милева

Наташа Шавија со ново домашно видео: Кога ријалити старлетата се гали и допира, на мажите душата им се собира, ама затоа тестостеронот „го пробива плафонот“! (ВИДЕО)

Старлетата и поранешна ријалити ѕвезда Наташа Шавија на социјалната мрежа Инстаграм објави жешко видео со кое по којзнае кој пат ја...
Живот и Стил

Депресијата “напаѓа“ во овој период од годината, еве како да ја препознаете и што треба да правите

Според истражувањата на научниците, секој трет човек не се чувствува добро во ладните зимски денови, во споредба со пролетното и летното...