петок, 6 јануари 2023

Радио Милева

Хрватската пејачка со секси календар за Новата 2023-та: Види ја Лидија и наполни очи, на фотографите кои се повеќе од „сочни“ (ФОТО)

Атрактивната хрватска пејачка од поновата генерација Лидија Бачиќ – Лиле во 2023 година очигледно ќе  украсува многу домови на своите...
Радио Милева

Колку заработија српките пејачи за дочекот на Новата година: Цеца е рекордерот со сума колку еден добар стан!

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ заработи 100.000 евра за дочекот на Нова година. Таа е рекордер по заработката, со настапот на Златибор,...
Радио Милева

Карлеуша во еротска долна облека, како секси бабамразица во Новата година си посака желба, која долго и недостасува: „Го сакам она што оддамна го немама, а тоа е љубов“! (ФОТО)

Српската и регонална поп-фолк дива Јелена Карлеуша уште еднаш не пропушти прилика за Нова Година да биде максимално екстравагантна…...