понеделник, 26 декември 2022

Радио Милева

„Немам зборови“: Шер со фотографија ги подгреа гласините за свршувачка со 40-години помладото момче (фото)

Пејачката Шер на Твитер сподели фотографија од прстенот во кутија и ги поттикна гласините за нејзината свршувачка со 40 години помладото...
Радио Милева

Секоја година во ново друштво: Дара Бубамара не со еден, туку со двајца мажи на егзотично патување (фото)

Познатата српска пејачка Дара Бубамара во брак со Милан Кесиќ го доби синот Константин. Иако таа љубовна приказна не траеше долго, пејачката...
Радио Милева

Ќе ве згрее и на минус: Елена Китиќ разголена во малку крзно, колку на српската пејачка да не и смрзне… тоа под бундата (ФОТО)

Атрактивната ќерка на брачната фолк двојка Миле Китиќ и Марта Савиќ, сексапилната Елена Китиќ среде зима објави фотки од егзотична...
Живот и Стил

За салатата сигурно сте чуле, но мимоза тортата сигурно ќе ве воодушеви: Совршен солен рецепт за празниците

За таа посебна вечер кога ја дочекуваме Новата година, треба да се потрудите кога е во прашање трпезата. Многумина веруваат дека ако...
Радио Милева

Бритни Спирс ги помина сите граници: Гола, под тушот со експицитно видео им испрати порака на родителите   

Пејачката Бритни Спирс е позната по објавувањето на провокативни фотографии на социјалните мрежи, често позирајќи гола. Сега објави...
Радио Милева

Инди ги вжешти социјалните мрежи: Блузата што ја носи ќе ве натера да гледате само на едно место (фото)

Пејачката Индира Арадиновиќ Инди со години се бореше со вишокот килограми, што и пречеше и естетски и здравствено, а потоа реши да го...
Радио Милева

Јутјуб и го забрани новогодишниот едиторијал на Електра Елит заради секси сцени, уште пред и да биде емитуван (ВИДЕО)

Контроверзната трансродова пејачка Електра Елит крена врева на Интернет со објавување на тизер за нејзиниот личен новогодишен специјал,...
Радио Милева

Се појави фотографија на Наташа Беквалац од пред 20 години: Малата русокоса уште како девојче плени со нејзината убавина (фото + видео)

Наташа Беквалац пред извесно време објави фотографија на која имаше само 17 години, а многумина беа воодушевени од нејзиниот изглед. Првиот...
Радио Милева

Оваа „бомба“ е сопругата на Драган Бејелогрлиќ: Некогаш беше манекенка, а сега се крие од очите на јавноста (фото)

Актерот Драган Бјелогрлиќ ја запознал сопругата Маја во раните деведесетти. Како што објавија медиумите, парот се запознал во деведесеттите...