петок, 23 декември 2022

Љубов и Секс

Тие се најдобри љубовници – луѓето кoи ја имаат оваа крвна група се „експлозија“ од страсти во кревет

Особено им одговараат партнери кои се непредвидливи во кревет како и што се самите тие затоа што се ужаснуваат од монотонија. Тие не...
Радио Милева

Џенифер Лопез и Бен Афлек организираа забава за паметење: Доколку некој се сомневаше во нивната љубов, погледнете го ова видео

Познатиот пар во дует пред публиката придружуван од пијанист ја изведе песната на Џон Леџенд „By Christmas Eve“, а Џенифер ги забавуваше гостите...
Радио Милева

Висока и згодна: Мама гордо се пофали со својата убавица – ова е ќерката на водителката Душица Јаковљевиќ (фото)

Ќерката на Душица Јаковљевиќ, Анѓела Мљјуш наполни шеснаесет години, што мораше да биде одбележано со величествена и елегантна прослава....
Радио Милева

Трагедија: „Онли фанс“ ѕвезда почина на 26 години – фановите собираат пари за иднината на нејзиниот син (фото)

Рејчел Кејтлин, позната како Рејчел Ми, инфлуенсерка и модел на платформата„Онли фанс“, почина само неколку дена пред првиот Божиќ...
Радио Милева

Кај Цеца нема лабаво: Анастасија проба да и каже што да прави, но мама остро и покажа каде и е местото (видео)

Цеца Ражнатовиќ им овозможи на своите следбеници да погледнат во нејзиниот дом, но и да дознаат досега непознати детали од нејзиниот...
Радио Милева

Марко Булат неодамна ја шокираше јавноста со физичката пресметка со сопругата, а сега на настап рака под рака со неа (фото)

Марко Булат ја шокираше јавноста помирувајќи се со сопругата по физичка пресметка, а пред само неколку недели зборуваше нешто друго. Булат...
Радио Милева

На аудиција и кажа дека е „многу лоша “, а сега се сретнале во бекстејџ – Теа Таировиќ откри за што разговарала со Јелена Карлеуша (фото)

Теа Таировиќ откри како поминала средбата со Јелена Карлеуша, но и што и кажала постарата колешка. Теа Таировиќ, српската „кралица на...