четврток, 22 декември 2022

Љубов и Секс

Верувањето кое открива со кого треба да останете засекогаш: Склопете ги дланките и направете го ова со прстите!

Традицијата на носење венчален прстен датира од антички Египет, античка Грција и антички Рим. Според древното кинеско сфаќање за човекот,...
Љубов и Секс

Осум најчести машки лаги во кои ќе поверува дури и најпаметната жена! Размислете добро следниот пат кога ќе ги слушнете овие зборови!

Кога сме лудо заљубени, обично е тешко да размислуваме рационално, па затоа жените често веруваат во сите лаги што мажите ги кажуваат. Презафатен...
Радио Милева

Синот на Марина Туцаковиќ бил пријавен за исчезнат во Израел, а безживотното тело веќе два дена лежело на улица од кварт со лоша репутација

Телото на покојниот Милан Лаќа Радуловиќ два дена лежело на улица во зафрлениот дел на Тел Авив познат по својата лоша репутација, пред...
Радио Милева

Речиси непрепознатлива: Во црвен латекс и со кратки шишки, Луна Ѓогани се врати на сцената (фото + видео)

По подолга пауза, Луна Ѓогани реши да се врати на сцената. Додека во новата песна на Ѓогани со наслов  „Контра“, во спотот, глуми и нејзиниот...
Радио Милева

Гол стомак и деколте до папок: Злата Петровиќ на снимањето на новогодишната емисија им го привлече вниманието на многумина (фото)

Пејачката Злата Петровиќ се појавила на снимањето на новогодишната програма, а нејзиниот стајлинг им го  привлечевниманието на многумина. Злата...
Радио Милева

Доста и беше од долгата бујна коса: Тања Савиќ направи драстично поинаква фризура за која треба храброст (фото)

Сега веќе популарната пејачкакога зачекори на поп сцената во 2004 година со учеството на музичкиот натпревар „Ѕвезде Гранда“, веднаш...
Радио Милева

Никогаш не одбира постара од 25 години – неговата нова девојка е родена пред „Титаник“ и е вистинска „бомба“ (фото)

Оскаровецот и еден од најголемите заводници, Леонардо ди Каприо е фатен со нова девојка која, се разбира, нема повеќе од 25 години. По...