понеделник, 19 декември 2022

Радио Милева

Бакнеж во уста: Јелена Карлеуша ги „запали“ социјалните мрежи откако падна во прегратка на познатиот бугарски пејач (фото)

Карлеуша објави фотографија на која се гледа како се бакнува со познат маж, а со тоа ја скокотна фантазијата на многумина. Пејачката...
Радио Милева

Нивес Целзиус се соблече гола, па потсети на старата песна што ја испеа за Лео Меси: „Гол, гол, гол, дај ми гол и јас сум гола… сакам гол до болка“! (ВИДЕО)

Аргентина стана светски шампион во фудбал во Катар, а Лионел Меси е прогласен за најдобар играч на Мундијалот. Откако Лео ги облече кралските...
Радио Милева

Таткото на Бритни Спирс го прекина молкот и ги шокираше сите со неговата изјава: „Без мене таа денес ќе беше мртва“ (фото)

Бритни Спирс беше под старателство на нејзиниот татко Џејми Спирс 13 години. Пејачката Бритни Спирс пред нешто повеќе од една година...
Радио Милева

Најпопуларната црногорска инфлуенсерка само по долна облека со рецепт како да „смувате“ девојка која ви се допаѓа… вклучувајќи ја и неа самата (ВИДЕО)

Најпопуларната црногорска инфлуенсерка Тина Дакиќ повторно измами воздишки кај своите следбеници на социјалните мрежи. Најпрвин најследената...
Радио Милева

Вики Миљковиќ го прослави 48 -от роденден, па откри како изгледаше славеничката атмосфера во нејзиниот дом (фото)

Пејачката Виолета Вики Миљковиќ со години важи за една од најбараните изведувачи на народна музика. Родена во Нишље, својата музичка...
Радио Милева

Српската тенисерка со камуфлажа за масажа: Тамара топлес како на еротска разгледница, со само една лента таму долу, преку големата заоблена задница (ФОТО)

Поранешната тенисерка Тамара Бојаниќ се повеќе го привлекува вниманието на профилот кој го отвори на контроверзната апликација „Онли...
Радио Милева

Со која жена принцот Хари ја загубил невиноста? Познатата актерка конечно одговори на тврдењата во кои сите се сомневаат (фото)

Елизабет Харли конечно одговори на тврдењата дали таа е „постарата жена“ која го научила принцот Хари на неговите први секс вештини. Во...
Радио Милева

Хари и Меган проговoрија за причината поради која го загубија бебето, а главните винивници секогаш исти

Принцот Хари и Меган Маркл тврдат дека го загубиле своето бебе поради стрес. Ваквата информација е изнесена во една од последните епизоди...