сабота, 17 декември 2022

Радио Милева

Анѓела Јакимовска како новогодишна секси автоинструкторка: Држ’ го цврсто воланот и не спуштај го погледот од шофершајбната кон менувачот и рачната! (ФОТО)

Нeкогашната водителка на најгледаниот ТВ магазин – „Бекстејџ“,  манекенката, модел и мисица Анѓела Јакимовска, со уште една нова...
Радио Милева

Александра Накова како принцеза од вашите еротски сништа: Убавицата подготвена одново да јава (ФОТО)

Македонскиот модел и горда сопственичка на бутик за женска облека во родната Гевгелија, Александра Накова уште еднаш ја разбранува...
Радио Милева

Дијана Оу-Џи на твоето момче има нешто да му понуди: По танга, во клечечка секси поза и тетовирана задница, полугола со панорамски поглед на македонската метропола (ФОТО)

Дијана Дурлевиќ е 20-годишна скопјанка која кариерата ја започна како млада поетеса со шест збирки поезија зад себе. Но нејзиното „второ...
Радио Милева

Бојана Нушкова овој пат е на мета: Дојава за бомба и во домот на македонската манекенка… Само што оваа не е лажна (ФОТО)

Дојавите за бомба по средните скопски училишта и трговските центри, станаа секојдневие. Меинстрим на македонскот школство. За среќа, ...
Мегафон

Почина Синиша Михајловиќ: Смртта го погоди фудбалскиот свет, од фудбалската легенда се простуваат бројни играчи и клубови…

По долгогодишна борба со леукемијата на 53-годишна воздраст почина поранешниот српски фудбалер и тренер Синиша Михајловиќ. Михајловиќ...