среда, 14 декември 2022

Радио Милева

Емина Јаховиќ непрепознатлива: Во вакво издание не сте ја виделе досега- еве за што станува збор (фото)

Емина Јаховиќ никогаш не го криела своето потекло и секогаш нагласувала дека потекнува од Нови Пазар и дека е од исламска вероисповед,...
Радио Милева

Вака изгледаше Ана Севиќ на почетокот на кариерата: Проценете дали пејачката многу се променила или…? (ФОТО)

Неодамна во емисијата „Амиџи шоу“ групата „Република бенд“ премиерно ја изведе својата нова песна наречена „Ѕвезда. Сепак, малку...
Радио Милева

Бујна природна предница и голема овална задница: „Гранд“ пејачката Теа Стошевска во крупен кадар пред огледалото и однапред и одназад го покажа најдоброто! (ФОТО)

Цицлестата „Гранд ѕвезда“, пејачката Теа Стошевска е една од ретките која приридата ја надарила со предница на која не и треба ремонт,...
Радио Милева

Брус Вилис по дијагнозата за тешката болест се решил да го промени тестаментот за бгатството од 250 милиони

Богатството на славниот актер се проценува на 250 милиони долари. На ќерките кои ги добил со поранешната сопруга Деми Мур, Румер (34), Скаут...
Радио Милева

Некогаш беше фотограф, а сега е готвач: Бруклин Бекам гради „кариера“ на социјалните мрежи (фото)

Синот на Дејвид и Викторија Бекам упорно се обидува да изгради кариера, а луѓето на социјалните мрежи секогаш го пречекуваат со навреди...
Радио Милева

Кога и стигнува порака од банка, јасно е од кого е трошокот: Брена откри кој во семејството најмногу се расфрла со пари (фото)

Една од најголемите музички ѕвезди на поранешна Југославија, Лепа Брена, која покрај успешната кариера е исполнета на сите други полиња,...
Радио Милева

Сестрата на кралицата Елизабета имала афера со Мик Џегер: Гола му седела во скут, па се предозирала со колачи (фото)

Принцезата Маргарет цел живот е на насловните страници со своето скандалозно однесување и врски, а сега се дозна дека имала врска и...