понеделник, 5 декември 2022

Љубов и Секс

Приватен детектив открива: Ако вашиот партнер прави некоја од овие работи, веројатно ве изневерува!

На кои промени во однесувањето на партнерот треба да обрнете внимание? Прељубата е една од најболните работи во врската со која се соочуваат...
Љубов и Секс

Мажите не сакаат да ја слушаат оваа реченица од жените: „Фраза која поттикнала илјадници раскинувања“

Дури 89 отсто од мажите признале дека оваа реченица секогаш ги асоцира на најлошото. Жените и мажите комуницираат на различни начини,...
Радио Милева

Сузана Манчиќ ја прогонувал насилник – и го запалил автомобилот па и оставил и заканувачки пораки (фото)

Популарната водителка Сузана Манчиќ првпат отворено проговорила за трауматичното искуство што го доживеала. Познатите жени многу...
Радио Милева

Наташа Беквалац ја откри тајната на витката фигура, па ја сподели диетата на која се држи секојдневно

Пејачката Наташа Беквалац е една од најубавите и најзгодните жени на српската естрада, а нејзиниот беспрекорен изглед и витко тело...
Радио Милева

Младата пејачка и инфлуенсерка обожава да се слика разголена: Ема Радујко има „лудница“ од задница (ФОТО)

За младата српска пејачка и инфлуенсерка Ема Радујко иако се велеше дека „впловила“ во врска со фудбалскиот репрезентативец Урош...
Радио Милева

„Ја преболе загубата на бебето“- Анабела Атијас проговори за тешкиот период на Луна Ѓогани (фото)

Неодамна јавноста силно ја потресе веста дека Луна Ѓогани го загубила бебето во најраната фаза од бременоста. Но мајката на Луна, Анабела...
Радио Милева

Овој хит сите го знаете и пеете со години, а „Бора – Чорба“ го напишал за пет минути во кафеана (фото)

Членот на познатиот рок бенд „Генерација 5“, Драгољуб Илиќ Илке во една емисија откри многу интересен податок за една од најпопуларните...
Радио Милева

Карлеуша на настап со нов секси аутфит: Пејачката со еротски танц на бината ја дразнеше публиката (ВИДЕО)

Јелена Карлеуша беше навистина дарежлива кон својата публика на последниот викенд  настап во Германија.Деталите за овој настан пејачката...
Радио Милева

Контроверзната Албанка се прошета речиси гола: Огромните брадавици на Рита Ора убаво се гледаа низ проѕирна мрежа (ФОТО)

Рита Ора, која е родена на територијата на Косово, не престанува да го провоцира светот, а јавноста во Србија ја памети по скандалот кога...