сабота, 3 декември 2022

Радио Милева

Македонската инфлуенсерка разголена во сите четири годишни времиња: „Бетика“ топлес во содејство со природата (ВИДЕО)

Бети Котовчевска не е ниту јавна личност, ниту естрадна ѕвезда… Таа е млада девојка, инфлуенерка чиј Инстаграм за две години го следат...
Радио Милева

Марина Тошиќ чести со „топлес бакшиш“: Цицлестата пејачка со еротско селфи за насловниците, на кое и ѕиркаат брадавиците (ФОТО)

Таа можеби не е родена Македонка, но пејачката Марина Тошиќ со години живееше и работеше во Македонија, пеејќи по ноќните клубови, дискотеките...
Радио Милева

Секасапилната фитнес инструкторка Aна Стојанова покажа како изгледа, кога некој „со поглед те соблекува“ (ФОТО)

Атрактивната фитнес инструкторка и мотиватор за здрав живот, Ана Стојанова  не застанува. Минатата годината не само што и беше успешна,...
Радио Милева

Најголемото богатство: Познатиот Коста од „Преспав“ горделиво позираше со наследниците и сопругата (фото)

Шестата сезона на хумористичната серија „Преспав“  уште еднаш ја освои македонската публика. Преку интересни и комични сцени ликовите...
Мегафон

Трагедија на македонската фолк естрада: На само 42 години ненадејно почина Виктор Барбутов, пејачот на групата „Амајлија“

Македонската фолк естрада  остана шокирана откако се прошири трагичната вест за смртта на фолк пејачот Виктор Барбутов  кој ненадејно...