четврток, 1 декември 2022

Живот и Стил

Три зачини кои го подобруваат здравјето и ги чистат белите дробови – тие се вистински дар од природата

Бројни истражувања покажале дека консумирањето одреден вид на храна и пијалаци му помагаат на телото да се ослободи од штетните работи...
Радио Милева

Оваа “брзозборка“ беше првата водителка на „Ѕвездите на Гранд“: Се сеќавате ли на „мис лапсус“? (ФОТО)

Поранешната водителка Инес Гавриловиќ своевремено беше една од најпопуларните во регионот. Таа долго време беше водителка на „Неделното...
Радио Милева

Ова е Карлеуша, ќе ја препознаете кога ќе ја видите целата фотографија: Садо-мазо костимографија или чиста порнографија? (ФОТО)

Пејачката Јелена Карлеуша дефинитивно не знае за доста со својата голотија, зашто секоја нејзина следна фотографија е повеќе од еротска...
Радио Милева

Сопругата на Златан Ибрахимовиќ е постара од него 11 години и отсекогаш била мистерија за јавноста (фото)

Златан Ибрахимовиќ приватниот живот го држи подалеку од љубопитните очи на јавноста, па ретко ги открива деталите од бракот со поранешната...
Радио Милева

Разголената Милица мажите ги остави со подзината вилица: Русокосата убавица без гаќички ги фрли во транс откако покажа како снима експлицитни содржини за “Онли фанс“ (ВИДЕО)

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ која однеодамна тргна да заработува со својата страница за возрасни, сега решила да отиде чекор...
Радио Милева

На принцезата Шарлот и се смешка нова титула: Кралот Чарлс во корист на внуката го прескокна и родениот брат

По смртта на принцот Филип, титулата војвода од Единбург требаше да ја добие помладиот брат на кралот Чарлс, принцот Едвард, но се чини...
Радио Милева

„Жените ми нудат пари за да спијам со нив“: Ѓани го разврза јазикот, па откри пикантерии од приватноста

Пејачот Радиша Трајковиќ Ѓани е познат како „кралот на бакшишите“, а сега ги откри сите луди работи кои ги правел во кариерата. Ѓани...