декември 2022

Љубов и Секс

Експертите откриваат зошто мажите изневеруваат за време на новогодишните прослави, дури и кога се во брак

Мажите губат интерес за врска кога чувствуваат дека се полни со енергија. Ова е чувството што обично го имаат за време на разни прослави,...
Радио Милева

„Ќе оставам некои луѓе“: Тамара Тодевска прави чистка во старата година и 2023-та ја почнува со радикален чекор (фото)

Годината која изминува, а и се бројат уште само неколку дена, за пејачката Тамара Тодевска веќе е сублимирана со она што се случи и донесе...
Радио Милева

Секој празник нова декорација, а за Нова Година Карлеуша го прави домот како бајка – овој пат се надмина (видео)

Многу познати личности веќе ги украсија своите домови во духот на Новата година, така и поп-ѕвездата Јелена Карлеуша, чија декорација...
Радио Милева

Вељко Ражнатовиќ објави фотографија од бремената Богдана – еве како изгледа снаата на Цеца во петтиот месец (фото)

Вељко Ражнатовиќ не крие дека ужива во улогата на татко и сопруг, и често на социјалните мрежи споделува интимни моменти од дома, на...