среда, 30 ноември 2022

Вистаграм

„National Geographic“: Една земја од поранешна Југославија се најде меѓу 25-те дестинации кои треба да ги посетите во 2023 година

Американското списание „National Geographic“ објави листа од 25 дестинации кои треба да ги посетите во 2023 година, па можеби ќе најдете инспирација...
Радио Милева

На бугарскиот топ модел Николета Лозанова голотијата и импонира без оглед на пишувањата: Голо га*е и „пиштол гол“ поздрав од бањата (ФОТО+ВИДЕО)

Дамата која важи за една од најубавите и најуспешните Бугарки, сподели целосно гола скандалозна фотографија од зад замаглената стаклена...
Радио Милева

Спомените ги остави зад себе: Александра Пријовиќ денес е вистинска ѕвезда, но не било секогаш така (фото)

Додека од семејството имала само поддршка, на пејачката не и било секогаш лесно со нејзините врсници. Пејачката Александра Пријовиќ...
Радио Милева

Старелетата од „Онли фанс“ изгради куќа: Наташа Шавија за една година заработила за нов дом од споделување експлицитна голотија (ФОТО+ВИДЕО)

Старлетата Наташа  Шавија јавноста ја запозна преку реалното шоу „Парови“, по што таа, како и повеќето нејзини колешки, не остана во...
Радио Милева

За малку ќе и беше снаа на Цеца, а сега му е девојка на српскиот репрезентативен голман: Беше верена за Вељко, а сега е во брак со Пеѓа! (фото)

И поубавите половини на нашите фудбалери, покрај бројните навивачи, ги спакуваа куферите и отпатуваа во Катар за да ги бодрат своите...
Радио Милева

По малиот мозочен удар и операција на срцето сопругата на Џастин Бибер се пожали со нов здравствен проблем (фото)

Познатата манекенка и сопруга на пејачот Џастин Бибер, Хејли, се пофали преку Инстаграм дека има нов здравствен проблем. Таа на „стори“...
Радио Милева

Раперот се приклучи на протестот против модниот бренд обвинет за промовирање насилство врз деца, па ги шокираше сите со видеото на кое ги исече патиките кои чинат 900 евра (видео)

Раперот МЦ Стојан се придружи на масовниот тренд и протест против модната куќа Баленсијага, па ги шокираше сите со видео кога ги исече...