вторник, 29 ноември 2022

Љубов и Секс

Искреноста може скапо да ве чини: 5 ситуации во кои не смеете да му кажете дека сте заљубени во него

Иако искреноста е секогаш пожелна кога станува збор за љубовта, постојат ситуации во кои е потребно добро да размислите пред да му дадете...
Радио Милева

Љубовен јазол на регионалната естрада: Алка Вуица му била голема љубов на Брега, иако била лудо вљубена во Бајага, додека по неа „сечел вени“ Борис Новковиќ?!

Пејачката и текстописец Алка Вуица призна дека била лудо вљубена во колегата Момчило Бајагиќ Бајага. Таа му била големата љубов на Горан...
Радио Милева

Маја Маринковиќ го задоволи Билал: Старлетата „полагаше усно“ и пред камери и пред останатите „задругари“ (ВИДЕО)

Маја Маринковиќ и Билал Брајловиќ во „Задруга 6“ имаат односи како на клацкалка… Топло-ладно… а Бога ми и орално! Последната ноќ...
Радио Милева

Ана Бекута се огласи за тестаментот на покојниот Мрка: „Заработував многу повеќе од него“

Една година по смртта на политичарот Милутин Мркоњиќ, неговата партнерка, пејачката Ана Бекута откри кому му остана имотот што го поседувал. -Додека...
Радио Милева

„Жал ми е швалеру, доцниш!“: Тома Здравковиќ во младоста раскажа како настанала легандарната „Киша је падала“

На една госпоѓа и посвети и една од најубавите песни „Киша је падала“, а како дошло до тоа ексклузивно за „Alo online“ раскажа Живко Додиќ,...
Радио Милева

Оваа “Гранд ѕвезда“ се соблекуваше на сцена, па му нудеа да биде стриптизер и жиголо, а тој ги одби понудите па работеше на „буваљак“

Жарко Маџиќ се прослави со учеството на музичкото натпреварување „Ѕвезде Гранда“, а остана запаметен по тоа што во неколку наврати...
Радио Милева

Магнет за женските погледи: Турскиот актер Бариш Ардуч е најсекси татко на прошетка во парк со синчето (фото)

Турскиот актер Бариш Ардуч и неговата сопруга и колешка, актерката Гупсе Озај станаа родители за првпат пред месец и половина, а оттогаш...