понеделник, 28 ноември 2022

Промотер

Јована Богдановска, девојката со ангелски глас со преубава изведба на – „Не плачи мајко, не жали“ (ВИДЕО)

Јована Богдановска е позната по учеството на Македонското талент шоу „Нови и млади“, каде учествуваше во финалето и е една од најдобрите...
Радио Милева

Тијана Милентијевиќ има чудна навика или барем знае да направи тоа така да изгледа: „Жена од султана“ на настап со или без долна облека? (ФОТО)

Атрактивната пејачка Тијана Милентијевиќ, попозната како Тијана Ем, или пододбро како „Жена од султана“ очигледно има чудна навика…...
Радио Милева

Кога пее Лепа Брена пензионерите и буквално паѓаат во несвест: На концерт на фолк дивата шестмина повозрасни во бесознание

Фолк пејачката Лепа Брена одржала два концерта во Неделишќе, Хрватска. Фолк ѕвездата пеела во рамките на манифестацијата „Месап есен...
Радио Милева

Се „пали“ на постари: Рада Манојловиќ беше седум години постара од него, а сега Харис Берковиќ во врска со 15 години поискусна

Харис Берковиќ (28) долго време не беше сингл откако ја раскина шестгодишната врска со Рада Манојловиќ. Како што наводно дознале српските...
Радио Милева

Нивес Целзиус покажа како се навива: Мини бикини во боите на татковината, мобилниот меѓу градите и тетоважа на интимата (ФОТО)

Хрватската пејачка, актерка и инфлуенсерка Нивес Целзиус повторно ги израдува своите следбеници на Инстаграм со провокативна објава. Имено,...
Радио Милева

На Викторија Бекам не и оди во модниот бизнис: Кај неа немаше попусти за „Black Friday“, а причината наводно е милионски долг

Викторија Бекам не се приклучи на „Black friday“ лудилото и во нејзините продавници немаше попуст и облеката се продаваше по редовна цена. Причината...
Радио Милева

Пустинска роза: Анастасија Ражнатовиќ ги излуди девојките со стајлингот за фотосесија среде пустина (фото+видео)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ деновиве престојува во Катар каде за Србија на Мундијалот настапува нејзиното момче Немања Гудељ. Покрај...
Радио Милева

Електра Елит проговори за апсењето за проституција: „Тоа мене ми се случува секои два месеци, веќе навикнав“ (ВИДЕО)

Пред неколку недели во центарот на Цирих беше уапсена српската трансродова пејачка Електра Елит, настан кој тогаш одекна како бомба...
Радио Милева

После Карлеуша, Дара-Бубамра ја ископира и Маја Маринковиќ: Фолкерката како и ријалити старлетата, се „шепури“ во зелени пердуви! (ФОТО)

На социјалните мрежи осамна фотографија на пејачката Дара – Бубамара која позира во зелен едноделен костим со пердуви, што предизвика...