петок, 25 ноември 2022

Радио Милева

„Жено ти си подвижен оргазам“: Милица Дабовиќ со нова секси фотографија предизвика „еротска експлозија“ (ФОТО)

Некогашната српска кошаркарка и ријалити ѕвезда Милица Дабовиќ неодамна призна дека заработува од провокативни фотографии на  платформата...
Радио Милева

Наташа Шавија им вети орално задоволство на фудбалерите на Србија: „Моите орлиња пораснаа, сега се подготвени орли за мене“

Наташа Шавија своевремено ја мотивираше младата репрезентација која го освои Светското првенство во Нов Зеланд нудејќи им орално да...
Радио Милева

Мајката на Парис Хилтон соопшти тажни вести: „Никој не знаеше колку се бори за да успее“ – на богатата наследничка не и помагаат дури ни парите!

По три неуспешни свршувачки, Парис Хилтон (41) го кажа судбоносното „да“ пред точно една година. Наследничката на синџир луксузни хотели,...
Радио Милева

Карлеуша се прошета низ Дубаи речиси гола: Се поставува прашањето, зошто всушност носи крпчиња на себе кога веќе се’ е видено? (фото)

Пејачката Јелена Карлеуша со своето издание успеа да го засени сиот луксуз на Дубаи. Пејачката пред неколку дена отпатува во потоплите...
Радио Милева

Пејачката со весела ама исплатлива „Black Friday“ математика: Кај Марија Луиса Тодоровска се’ на половина цена за полна постела среќа (ФОТО)

Милиони луѓе ширум светот со нетрпение го чекаат „Black Friday“ и попустите во продавниците. Треската на масовно купување означено како...
Радио Милева

Џенифер Лопез ги избриша сите објави од Инстаграм и постави црна позадина: Што и се случува на големата ѕвезда?!

Пејачката и актерка Џенифер Лопез ги избриша сите објави од својот Инстаграм профил и ја замени сликата на профилот со црна позадина. Пејачката...
Радио Милева

По излезот од судските лавитинти Џони Деп се враќа на филмското платно и тоа со улогата во која многумина го чекаа

Американскиот глумец Џони Деп ќе се појави и во шестиот филм од серијалот „Пиратите од Карибите“ – пет години по претходната авантура...
Радио Милева

„Го погребав својот син, имаше само три месеци“: Жељко Самарџиќ за првпат проговори за семејната тагедија

Жељко Самарџиќ денес има големо семејство, три ќерки, четири внуци и сопруга со која ја дели радоста и тагата повеќе од четири децении....