вторник, 15 ноември 2022

Љубов и Секс

Социолозите откриваат колку пати неделно паровите најчесто имаат секс – но, вие одлучувате која бројка е „магична“

Социолозите сакаат да ги проучуваат паровите исто колку што сакаат да го проучуваат сексот. Истражување од 2015 година објавено во еден...
Радио Милева

Кога старлетата ги соблекува гаќичките: Погледни каков секси стриптиз изведува Наташа Шавија, па потоа, ако можеш заборавија?! (ВИДЕО)

Атрактивната старлета Наташа Шавија никогаш не била попровокативна!Овој пат во оскудна долна облека позира за своите фанови на „Инстаграм“.Поточно,...
Радио Милева

Синди во поза која мами воздишки: Бившата членка на моделс има задница како ретко која убавица на нејзина возраст (ВИДЕО)

“Поранешната манекенка Ивана Стаменковиќ Синди одново предизвика воздишки кај своите следбеници на социјалните мрежи со најновите...
Радио Милева

Ова се случува и во Швајцарија: Дојава за бомба го прекина концертот на познатите ѕвезди од српската естрада (ФОТО)

Дел од најголемите српски естрадни ѕвезди имаа закажан концерт за сабота навечер во Швајцарија, но поради лажна дојава за бомба,  се’...
Радио Милева

Џенифер Анистон со емотивни зборови се прости од својот татко: „Ќе те сакам до крајот на времето“ (фото)

Џенифер Анистон на Инстаграм објави дека нејзиниот татко Џон Ентони Анистон починал во петокот на 89-годишна возраст. Актерката (53) на...
Радио Милева

Новите силикони само што не испаднале: Сандра Африка ги запали социјалните мрежи (видео)

Откако беше „фатена“ на пазар во костим за капење, Сандра Африка призна дека ги зголемила градите и покажаа нови силикони во една емисија. Јаваше...
Радио Милева

Шок исповед на Милан Поповиќ: „Северина ја крие својата дијагноза, бараше да се уништат сите докази“

Милан Поповиќ веќе со месеци води судски пресметки со својата поранешна партнерка, пејачката Северина Вучковиќ. Сега за прв пат призна...
Радио Милева

Кралот Чарлс бара дозвола од британскиот парламент наместо него да дејствуваат братот и сестрата (фото)

Кралот Чарлс во понеделникот побара од британскиот парламент да го промени законот за да им дозволи на уште двајца  да дејствуваат...
Промотер

Наташа Миха до сите кои „држат“ до своето и уживаат во животот во музичка трансформација како – „Мерилин Монро“ (ВИДЕО)

Наташа Миха неодамна издаде нова песна со наслов „Мерилин Монро“ со која го најавува новиот албум што треба да се појави во средината...