среда, 9 ноември 2022

Љубов и Секс

Со нив ништо нема да биде специјално: Ваквиот тип на партнер е најлош за врската бидејќи нема да бидете среќни

Најлошата врска што некогаш ќе ја имате ќе биде со момче кое ја исполнува само „минималната квота“ на љубов. Таквата врска ќе биде најлоша...
Радио Милева

Анѓела – Вештица ја едуцираше Милица Дабовиќ која неодамна отвори „Онли фанс“ страница за возрасни: „Корисниците се жалат кога плаќаат, а гледаат фотографии како на Инстаграм“ (ФОТО)

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ неодамна отвори профил на социјалната мрежа OnlyFans каде девојки и мажи ги продаваат своите интимни...
Радио Милева

Се обидува да биде сек*си: Познатата пејачка Мадона во седмата деценија тверка во долна облека (видео+18)

Мадона сподели видео на кое танцува, тверка и скока во долна облека на „TikTok“ во петокот, а обожавателите се многу загрижени за неа поради...
Радио Милева

Љубовниците крвнички се степаа: Маја Маринковиќ му плесна шлаканица на Билал зашто гледал други, а тој полуде, па буквално ја изгази (ВИДЕО)

Маја Маринковиќ повторно му пришла на Билал Брајловиќ, а потоа настанал невиден хаос. Го обвинила дека гледа други девојки, а потоа почнале...
Радио Милева

Заборавете на Маја Маринковиќ, ова е најголемата трансформација досега: „Не се разбудив убава преку ноќ“ (фото)

За задругарката Маја Маринковиќ често се вели дека „го сменила личниот опис“ и дека сега изгледа неспоредливо поинаку во споредба...
Радио Милева

На Пике нема да му се допадне она што имаат да го кажат неговите родители за скандалозната разделба со Шакира

Родителите на Жерар Пике го коментираа раскинувањето на нивниот син со Шакира, неколку месеци откако беше објавена веста за разделбата...
Радио Милева

Побегна од „Задруга“ пред финалето, изгуби илјадници евра, па го смени личниот опис – „Сето тоа го заработив крваво“ (фото)

Поранешната реалити учесничка Ирма Сејраниќ која беше дел од реалното шоу „Задруга 4“, јавноста ја шокираше кога побегна од имотот...
Радио Милева

„Како успеа да ги зголеми очите“- се појави стара фотографија од Софија Милошевиќ на која никој не ја препознава(фото)

Софија Милошевиќ е една од најубавите и најпопуларните српски манекенки, која во текот на кариерата беше мета на негативни коментари...
Радио Милева

Скандалозната кралица на селските панаѓури Весна Вукелиќ Венди сакаше да ја промовира својата прва книга во црква: Верниците збудалеа, па едвај ја спречија!

Весна Вукелиќ Венди, кралицата на скандалите, селските панаѓури и реалните шоуа, ја закажа промоцијата на својата прва книга „Тајната...
Радио Милева

Аца Лукас го покажа својот домашен рај: Пејачот за медиумите ги отвори вратите од својот дом (видео)

Александар Вуксановиќ, алијас Аца Лукас, важи за еден од најпознатите и најбараните пејачи на Балканот. Фолкерот живее во една белградска...
Радио Милева

По тешката сообраќајка во која животот и висеше на конец, Сораја повторно итно оперирана: По неколкучасовната операција еве каква е состојбата на познатата старлета (ФОТО)

По стравичната сообраќајна несеќа која ј доживеа во саботата понатата старлета Сораја Вучлќ се уште е бори за живот. „Лекарите од саботата...