понеделник, 7 ноември 2022

Вистаграм

Едноставно, а толку ефектно и моќно! „Сирена очи“ се новиот бјути тренд: Социјалните мрежи се преплавени со овој метод – еве зошто

Трендот на „сирена очи“ кој ја нагласува издолжената форма на очите е хит на социјалните мрежи, а се постигнува на едноставен начин....
Радио Милева

Ова е вонбрачната ќерка на Бреговиќ: Долго време живеела во странство, а сега решила да се врати – еве како изгледа (фото)

Жељка Бреговиќ денес има 50 години и е најстарата ќерка на музичарот Горан Бреговиќ. Во бракот со Џенан, Горан имал три ќерки Ема, Лула...
Радио Милева

Сека Алексиќ доби „итен повик“ откако облече тесен фустан од латекс со кој ги истакна бујните гради (фото)

Пејачката Сека Алексиќ изгледа подобро од било кога, а секоја нејзина објава предизвикува лавина коментари, па дури на еден ниту Сека...