петок, 4 ноември 2022

Радио Милева

„Прибран“ во полиција на разговор: Министерката за култура Бисера Костадиновска Стојчевска се исплашила од ФБ статусот за продолжениот кабел на актерот Васко Мавровски, па го пријавила!

„Почитувани, би сакал да ве известам дека синоќа во 21:30 часот од страна на двајца полициски службеници бев повикан под итно да ја напуштам...
Промотер

Лара, Јован и Ирина ја промовираа „My life ahead of me” со која ќе ја претставуваат Македонија на детскиот Евросонг 2022 во Ерменија (ВИДЕО)

Eксклузивна премиера на песната „My life ahead of me” (Животот е пред мене) со која Македонија  ќе биде претставена на  претстојната „Детска...
Радио Милева

Ова се првите гради на Балканот: Предницата на Нивес како балони на дување, деколтето доведено до точка на пукање (ФОТО)

Нивес Целзијус (40) на својот Инстаграм профил сподели фотографија во фустан кој го носеше на една модна ревија. Имено, Нивес ги покажала...
Радио Милева

Џенифер Лопез никогаш повозбудлива во секси долна облека од свила и тантела: Овој призор ќе ве натера да гледате уште долго во бујните облини на Џеј Ло (ФОТО)

Џенифер Лопез дефинитивно живее втора младост! Пејачката никогаш не изгледала подобро, посекси и позаводливо и покрај тоа што веќе...
Радио Милева

Таа е една од најбогатите Србинки: Во секоја спална има бања, совршен стан во Париз и ќуќа во Египет уредена од свекрвата (фото)

Манекенката Аника Божиќ ал Сарај ужива во луксуз, а сега зборуваше за животот на високата нога како и за тоа како уредила стан во центарот...
Радио Милева

Сите се воодушевени: Емина Јаховиќ покрај тоа што е успешна пејачка се покажа и како добра актерка (видео)

Позната пејачка Емина Јаховиќ покрај тоа што е многу успешна во работата, се покажа и како многу добра актерка. Имено, таа играше во турската...
Радио Милева

„Само се свртев и побегнав“: Сека Алексиќ откри каков блам направила за кој и денес се смее со солзи

За животот на Сека Алексиќ често се пишува, а по еден настап пејачката го опиша својата најголема бламажа во последните пет години. Имено,...