петок, 7 октомври 2022

Радио Милева

Бившата ријалити старлета уловена во жешка прегратка на плажа: Кога Мина Врбашки ќе го грабне машки! (ВИДЕО)

Во текот на летото што изминува, екипата на шоуто „Папарацо лов“ беше активна и на црногорското приморје. Поранешната ријалити старлета ...
Радио Милева

Електра Елит не престанува да ја изненадува јавноста, „Сите проститутки се исти, не е важно дали работат за 200 или 5.000 евра“ (фото)

Српската трансродова пејачка Електра Елит ја изненади јавноста со тоа што призна дека легално се занимава со проституција во Швајцарија,...
Радио Милева

Додека другите ја чекаат зимата и првиот снег, Нивес Целзиус го сонча задникот и венериниот брег (ФОТО)

Хрватската секс бомба и пејачка Нивес Целзиус се’ уште не се простила од летото. Тоа го потврди и на својот Инстаграм профил сликана...
Радио Милева

Го проширија бизнисот: Вики Миљковиќ откри детали за луксузните недвижнини од кои заработија 3 милиони евра

Покрај тоа што е активна во „Ѕвездите Гранд“ пејачката Виолета Вики Миљковиќ е посветена и на новиот бизнис со недвижнини, кој го започна...
Радио Милева

Проструи причината за раскинувањето на Иван Јованов и Антониа Гиговска: Женско неверство и прељуба со колега по што „Џокерот“ заврши во женски раце? (ФОТО)

Заврши љубовната бајка помеѓу пејачката Антониа Гиговска и нејзиното момче Иван Јованов, фронтменот на групата „Либеро бенд“. Парот...
Радио Милева

Во седмата деценија од животот изгледа сосема поинаку: Ејдан се враќа во животот на Кери Бредшо, дали би го препознале? (фото)

Продолжението на култната серија „Сексот и градот“ разочара многумина, но се чини дека сепак има повеќе кои сакаат уште. Затоа, „And...
Радио Милева

Се’ е смислено до најситен детаљ: Погледнете како изгледа домот на водителката на „Практична жена“ (фото)

Популарната „Практична жена“, како што често ја нарекуваат по истоименото шоу што го создава со години, на многумина им е омилена токму...
Радио Милева

„Не сум причина за неговиот развод“: Проговори поранешната љубовница на Хари Варешановиќ која му роди син (фото)

Пејачот Хари Варешановиќ скапо ги плаќа грешките од минатото, ако така може да се нарече аферата што ја имаше со извесна Маја од Сараево,...