среда, 5 октомври 2022

Радио Милева

Бугарската пејачка Андреа си го сликше меѓуножјето, па си направи селфи на „најмилото“ во огледало: „Има уште секс во тебе“! (ВИДЕО)

Бугарската пејачка Андреа сподели тазе фотографии во розеви бикини од познатото летувалиште Бодрум во Турција, по што некои и забележија...
Радио Милева

Постар од неа 24 години: Бракот на Дајана Пауновиќ и Жика Јакшиќ заврши мирно, но овој маж стоел меѓу нив

Дајана Пауновиќ и Жика Јакшиќ се разведоа тивко и без преголема медиумска помпа, ниту една страна никогаш не зборувала за причините...
Живот и Стил

Стресот и нервозата не се решаваат со само една прошетка: Овие природни лекови ќе ви помогнат да ги смирите нервите

Ако се чувствувате нервозни, користете екстракти од овие растенија. Во тоа можат да ви помогнат природните средства за смирување, кои...
Радио Милева

Вакво „ријалити секс родео“ ретко се гледа: Александра во жестоката акција јавната врз Иван толку страсно мешаше со задникот, што ниту камерите на „Задруга“ не можеа да ја пофаќаат (ВИДЕО)

По првата жестока тепачка во реалното шоу „Задруга 6“, падна и првиот уште пожесток секс. Имено во текот на ноќта „креветот го лулаа“...
Радио Милева

Анџелина Џоли поднесе нова тужба и ги откри грозоморните детали од конфликтот со Бред Пит (фото)

Актерката ги откри деталите во тужбата што ја поднела како дел од нивниот спор околу сопственоста на винаријата Шато Миравал во Франција,...
Радио Милева

Пејачка, проститутка, патриот… Еве што има истетовирано на својот грб трансродовата Електра Елит (ФОТО)

Електра Елит е српска трансродова пејачка која  неодамна објави две нови песни, дует со старлетата Мина Врбашки и пејачката Анџелина,...