октомври 2022

Радио Милева

И ќерката на Здравко Чолиќ се маскираше како секси ѓаволица: Уна на главата со венче со рогчиња едноставно ќе ве маѓепса (ФОТО)

Иако на нашиве простори не се слави „Ноќта на вештерките“, многу млади се костимираа во духот на празникот и побрзаа да се забавуваат...
Вистаграм

Запознајте го италијанското рибарско село кое го крие „еликсирот“ на здрав и долг живот – еве што велат научниците

Италијанското село Лимоне сул Гарда е единствено во светот поради тоа што неговите жители носат ген специфичен за ова место, а кој го...
Радио Милева

Непроценливи ракотворби и луксузен мебел: Ова е домот на Верица Шерифовиќ и прибежиште на нејзината ќерка Марија (фото)

Домот на Верица Шерифовиќ, каде често доаѓа нејзината ќерка Марија, се уште се наоѓа во Крагуевац бидејќи двете познати пејачки не можат...
Радио Милева

Не се појави на шестмесечниот помен од смртта на сопругот, ама затоа Николина Пишек се сликаше разголена во секси долна облека, мрежести чорапи и жартиери (ФОТО)

Водителката Николина Пишек продолжи сама по смртта на нејзиниот сопруг Видоје Ристовиќ, а овој пат објави многу провокативна фотографија....
Радио Милева

Бујното деколте во преден план: Пејачката Јана Тодоровиќ објави фотографија која наиде на „безобразни“ коментари (фото)

Пејачката Јана Тородовиќ ужива на одморот во Дубаи, а нејзините обожаватели уживаат во фотографиите кои таа ги објавува. Јана одмара...