понеделник, 26 септември 2022

Радио Милева

„Ѕвездите на Гранд“ со истиот состав како лани – прв пристигна Мили, па проговори: „Наше е да го избереме најдобриот“ (фото)

Многубројни шпекулации го поттикнаа и фактот што емитувањето, а не снимањето на новите емисии на„Ѕвездите на Гранд“ не започна во...
Радио Милева

Згодната српска водителка објави фотографии од одморот во Црна Гора, па откри што прави кога ќе стане нервозна од работата (фото)

Водителката на утринската програма Марија Савиќ Стамениќ по одморот во Шпанија каде уживаше, а и нејзините следбеници на Инстаграм...
Радио Милева

Љубов на далечина: Мина Врбашки ја објави најромантичната фотографија досега, а еве ја пораката која му ја испрати на згодниот фраер (фото)

Поранешната задругарка Мина Врбашки веќе некое време ужива во љубовта со мистериозниот Дино Кајевиќ. Тој успеа да го освои нејзиното...
Радио Милева

По се што му се случува во„Задруга 6“, се огласи Ибро Лабунски, таткото на Адам: „Би сакал да успее иако е малку досаден, се експонира и кога треба и не треба и е напорен со тоа свое секојдневно пеење“ (ФОТО)

Адам Лабунски  е еден од учесниците во реалното шоу „Задруга 6“ кои први наидоа на проблеми со цимерите, но и кавги кои беа на работ...
Радио Милева

Погледнете во каков луксуз живее пејачката Гоца Божиновска со синот, снаата и внукот (фото)

Иако не отсекогаш била опкружена со луксуз, за кој често зборувала, пејачката сега ужива во луксуз, а вилата на Гоца Божиновска е величенствена...
Радио Милева

Шок во „Задруга 6“: Неца се стрча, скокна на креветот ги соблече бермудите и на насилникот Урош почна да му уринира по перницата и постелнината (ВИДЕО)

Реланото шоу „Задруга 6“ само што започна, а во него веќе се случува нова драма. Во Белата куќа имало сериозен „инцидент“, кога Неца...
Радио Милева

Животот му се променил откако Поповиќ го исфрли од „Гранд“: Дали би го препознале Ренато Хенц (фото)

Ренато Хенц штом почнал да работи според договорот за Гранд продукција се нашол во проблем, а соработката меѓу него, Саша Поповиќ и Жика...