петок, 23 септември 2022

Љубов и Секс

Според истражувањата, ова се најголемите грешки што можете да ги направите за време на интимниот однос

За време на сексуалниот чин, луѓето се сконцентрирани на задоволството и забавата, но не смеете да заборавите и на работите што целосно...
Живот и Стил

Експертите за фенг шуи ве потсетуваат дека треба да направите неколку работи за да привлечетепозитивни промени

Фенг шуи – „воздух-вода“ претставува древен кинески систем кој синтетизира повеќе учења, вештини и техники, со цел човекот да се врати...
Радио Милева

Единствената сестра на Цецa Ражнатовиќ е Лидија Оцокољиќ но, еве што се случи во меѓувреме (фото)

Познато е дека Цеца Ражнатовиќ е најпознатата пејачка дива и дека на повеќето им е пример. Она што е сигурно е фактот дека таа и понатаму...
Радио Милева

Кристијан Голубовиќ прво и го испцу бившиот сопруг, па спомна дамнешна секс афера со познатата пејачка: „Му ја е..в Гоца Тржан, смр*ливец еден“ (ВИДЕО)

Кристијан Голубовиќ сношти збеснал, па распалил со арсенал навреди и пцости  кон Иван Маринковиќ, а во бес ја споменал и неговата поранешна...
Радио Милева

Милан Калиниќ го прослави 50-от роденден, а жените и станаа љубоморни на неговата сопруга кога ја видоа оваа негова фотографија (фото)

Милан Калиниќ вчера прослави значаен јубилеј – педесеттиот роденден. Популарниот водител и актер по тој повод не се пофали со славеничката...
Радио Милева

Лепа Брена влезе во необичен бизнис: Долги нозе за гледање, шетање, играње, а Бога ми и за… кревање (ФОТО)

Откако Лепа Брена и Саша Поповиќ во 2019 година ја продадоа „Гранд продукција“ за 30 милиони евра, пејачката реши да започне сопствен...