вторник, 6 септември 2022

Радио Милева

Тамара Ѓуриќ е силиконска убавица, ама сестрата на познатата српска старлета е „жив оган“ (ФОТО)

Сестрата на српската старлета Тамара Ѓуриќ, Александра Ѓуриќ е многу популарна на социјалните мрежи. Hејзината последна објава покрај...
Живот и Стил

Нутриционистка советува: Овој напиток пијте го секое утро – има бројни здравствени предности, а го забрзува и слабеењето

Сите го знаеме она чувство кога наутро мора да станеме од кревет, а ни се чини прерано и едноставно немаме енергија да се соочиме со денот. Меѓутоа,...
Радио Милева

Славната актерка направи драстчна трансформација, раскина со момчето милионер, а сега призна дека е заљубена во жена (фото)

Актерката и комичарка Ребел Вилсон која изминативе години е во центар на внимание поради тоа што изгуби многу килограми и стана најголемата...
Радио Милева

Таа не само заради прекарот е најексплозивната „Ѕвезда на Гранд“: Нема кој не сака Атомска Мина „да му пукне“ в раце (ФОТО)

Кога за прв пат се појави на сцената на „Ѕвездите на Гранд“, дваесет и едногодишната Атомска Мина го доби епитетот на една од најатрактивните...
Радио Милева

На Теа Таировиќ и испадна градата среде настап: Фустанот на издржа, а машката публика остана подзината (видео)

Пејачката Теа Таировиќ е позната како една од најсексапилните на сцената, а овој пат публиката имаше што да види. Теа заводливо танцуваше...