понеделник, 5 септември 2022

Радио Милева

Торта на пет ката и две венчаници: Портпаролот на ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски се венчаше со својата избраничка Соња (ФОТО)

Вчеравечер, 04 септември 2022 во еден познат скопски елитен локал, портпаротлот на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, Димче Арсовски правешесвадбена...
Радио Милева

Бившата српска тенисерка прво се сликаше пред ТВ Пинк, а потоа и гола: Тамара Бојаниќ со топлес најава за влез во „Задруга“? (ФОТО+ВИДЕО)

Поранешната српска тенисерка  и топ модел  Тамара Бојаниќ  често објавува провокативни фотографии и видеа каде изгледа повеќе од предизвикувачки. Овој...
Радио Милева

Беше супермодел и жена со несекојдневна убавина: Веќе 30 години е зависна од естетски операции и едвај ги мрда очите (фото)

Поранешната манекенка Џенис Дикинсон беше секс симбол, желба на многу мажи, а жените ширум светот се восхитуваа на нејзината убавина....
Радио Милева

Милан Поповиќ разврза јазик за односот со Игор Којиќ: „Би било лудо да е така, но ние никогаш не сме биле непријатели“

Бизнисменот Милан Поповиќ, поранешен партнер на пејачката Северина Вучковиќ, неодамна ги изненади сите кога објави фотографија со...
Радио Милева

Душица Грабовиќ иако е повеќе од добра, праша „збеснато“: „Дали и вас денес само сонцето ве има “плеснато“? (ВИДЕО)

Атрактивната пејачка Душица Грабовиќ постојано и се претставува на јавноста во сè попредизвикувачки изданија. Откако ги отфрли обвинувањата...
Радио Милева

Соседите проговорија за однесувањето на Цеца Ражнатовиќ и за тоа како живеат нејзните родители

Иако живее во еден од најлуксузните делови на Белград во својата скапа вила, Светлана Цеца Ражнатовиќ никогаш не се криела ниту се срамела...