петок, 5 август 2022

Љубов и Секс

Акција на првиот состанок – да или не? Еве колкави се шансите да ви се јави ако сте интимни првата вечер

Мислењата за сексот на прв состанок се многу спротивставени – додека некои не гледаат ништо лошо во тоа ако двете страни го сакаат тоа,...
Радио Милева

Од ѕвезда во серијата „Пријатели“ до предатор: Го играше синот на Рос, а денес е обвинет за тежок злочин

Многумина се прашуваат каде е денес Кол Спроус и која е вистинската вистина за неговиот лик? На денешен ден пред 30 години е роден Кол...
Лице в Лице

„Во Украина загубив блиски пријатели“: Тони Танчевски, препознатливиот водител од 90-тите поради војната се врати во Скопје (видео)

Некогаш популарниот ТВ водител во Македонија, Тони Танчевски се врати во Скопје и одвои време да сними летно интервју во дворот од својот...