четврток, 4 август 2022

Радио Милева

Ријалити старлетата Сања Станковиќ го покажа задникот во танга и измами воздишки од посилниот пол (фото)

Поранешна учесничка на „Задруга“,  оваа година реши да летува на Миконос, а своите следбеници за секој момент ги известува за одморот...
Радио Милева

Некогашната водителка на „Све за љубав“ и денес е вистинска убавица па ретко кој може да остане имун на нејзиниот изглед (фото)

Катарина Шишмановиќ, поранешната српска водителка на шоуто „Се за љубов“, денеска има 38 години и откако се повлече од јавноста, води...
Радио Милева

„Не можам да се спасам“ – Зоран Калезиќ за тешката битка со злобната болест – во едно е сигурен (фото)

Зоран Калезиќ, популарниот фолкер, со години се бори со опасната болест. Во интервју за „Балкан инфо“ тој истакна дека луѓето во Црна...
Радио Милева

Оваа жена Аркан ја вработил да ја чува Анастасија како дете: Еве ги нејзините сеќавања и колку заработувала

Во една прилика Лидија Ќириќ во својата голема исповед откри како е да се работи во бутик со Цеца и Жељко Ражнатовиќ Аркан, но и зошто...