среда, 3 август 2022

Радио Милева

Сара Мејс е привилегирана родилка во болница: Пејачката прати поздрав со бебето во рацете (фото)

Сара Мејс пред четири дена на свет го донесе своето второ чедо – таа роди син кој го доби името Кирил. Среќната мајка се уште е во приватната...
Радио Милева

Незадоволна од својот изглед: Милица Тодоровиќ ослабе 4 килограми но, стомакот и е рамен само наутро (фото)

Милица Тодоровиќ доби многу комплименти за својот изглед кога неодамна позираше во костим за капење во Египет. Пејачката ослабе четири...
Радио Милева

Каролина Гочева поради проблеми со здравјето го откажа концертот во Охрид, па јавно се огласи за нејзината состојба (фото)

По концертот насловен „Ајде да летаме Greatest hits“ кој се случи на1-ви јили во Скопје, Каролина Гочева имаше најава за уште еден таков кој...
Радио Милева

Црвена Јабука за Бекстејџ: „Нема пензија се додека не видиме дека љубовта го победила примитивизмот на Балканот“ (видео)

Бендот „Црвена јабука“ од Сараево, кој постои повеќе од 30 години, е познат по многуте хитови: „Дирлија“, „Бјежи кишо с прозора“, „То...
Радио Милева

Старлетата и актерката се опуштија и покажаа жешки фотографии: Секси пози, допирање и речиси бакнување (фото)

Американската актерка Меган Фокс (36) и ријалити старлетата Кортни Кардашијан (43) позираа заедно во долна облека дизајнирана од Ким Кардашијан....