среда, 3 август 2022

Љубов и Секс

Клучни грешки кои сите ги правиме по раскинувањето: Прочитајте што навистина НЕ треба да правите

Најчесто едната страна е таа која повеќе пати, бидејќи се уште е заљубена и не сака работите да завршат. Дури и ако причината за раскинувањето...
Радио Милева

Таа беше нејзината најголема поддршка, а сличноста меѓу нив две е неверојатна – вака изгледаше мајката на Лепа Брена (фото)

Лепа Брена доживеа голема тага и жалост по смртта на нејзините родители. Нејзиниот татко Абид имал сообраќајна несреќа во 2010 година,...
Радио Милева

Момчето на Анастасија Ржнатовиќ на плажа ги покажа тетоважите: Немања е како сликовница, од семеен пртрет до тетоважа со името на возачот (фото)

Фудбалерот Немања Гудељ, чие име во последните месеци се поврзуваше со терминот „дечкото на Анастасија Ражнатовиќ“, се соблече на...
Радио Милева

Ретко ја гледаме првата сопруга на Жељко Јосимовиќ, а ќерката Мина објави заедничка фотографија од семеен ручен (фото)

Мина Јоксимовиќ, најстарата ќерка на Жељко Јоксимовиќ, е вистински семеен тип. На нејзиниот Инстаграм профил често можете да видите...