вторник, 2 август 2022

Радио Милева

Прво на лулашка, па со секси „cat walk“ во танга бикини, Сузана Гавазова предизвика нова летна возбуда (ВИДЕО)

Сузана Гавазова максимално го користи летото и летните погодности за уживање и радости. Кога нема ангажмани и не е на „тезга“,  Сузана...
Лице в Лице

Александар Јосифовски – ѕвездата на „Гранд“ за приватниот живот и борбата со зависноста: „Пет месеци не сум се напил капка алкохол“ (ВИДЕО)

Александар Јосифовски последниве две години е еден од милениците во „Ѕвездите на Гранд“. Музичарот од Охрид со своето пеење ја освои...
Радио Милева

Нив нема да ги најдете под вистинското име и презиме: Ова се псевдонимите и прекарите на познатите македонски ѕвезди на Инстаграм (ФОТО)

Социјалните мрежи, нужното зло на денешницата или нашиот прозорец кон светот? Нашите асистенти за што полесна и побрза комуникација...