понеделник, 1 август 2022

Живот и Стил

Животни навики кои можат уште повеќе да го влошат вашето лошо расположение – Еве како да се ослободите од нив

Кога сте депресивни, дури и станувањето од кревет може да биде огромен предизвик. Ова се трите животни навики, кои можат да ја влошат...
Радио Милева

Се расплака пред сите: Сопругата на Михаел Шумахер првпат се појави откако ја обвинија дека ја доведува јавноста во заблуда (фото)

Сопругата на Михаел Шумахер најпосле во јавност. Откако пред девет години повеќекратниот шампион во Формула 1, Михаел Шумахер доживеа...
Радио Милева

Водителката на „Слагилица“ се соблече во бело бикини: Марија не се двоумеше да го покаже своето атрактивно тело (фото)

Водителката на популарниот квиз „Слагалица“ ги распамети корисниците на социјалните мрежи. Марија Вељковиќ која се најде во центар...
Радио Милева

Турскиот миленик на женските срца, актерот Бариш Ардуч нскоскоро ќе стане татко – еве ја и бремената сопруга (фото)

Турскиот актер Бариш Ардуч и неговата сопруга и колешка, актерката Гупсе Озај го очекуваат своето прво дете. Убавата вест на својот...