сабота, 30 јули 2022

Радио Милева

По два месеци љубовна романса со новата девојка Жика Јакшиќ донесе одлика која ќе му го смени животот (фото)

Новата девојка на водителот на шоуто „Никогаш не е доцна“, Жика Јакшиќ, која го освои неговото срце пред нешто повеќе од два месеци,...
Радио Милева

Сите погледи кон неа: Александра Накова на свадба во стајлиг што ретко која има храброст да го облече (фото)

По велигденските пости на големо започнаа да се одржуваат свадбените прослави, па дел од познатите Македонци ги гледаме и како гости,...