четврток, 28 јули 2022

Живот и Стил

Целата куќа ќе мириса со денови, а имате само 2 минути работа: Едноставен трик за кој ви се потребни 3 лимони

Во последно време, доколку ви требаат одредени трикови и стимулации, особено кога станува збор за уредување на вашиот дом, посетете...
Радио Милева

Јована Јеремиќ среде емисија жестоко ја удри Љупка Стевиќ – пејачката остана без зборови, а потоа и возврати со сета сила! (фото)

Пејачката Љупка Стевиќ гостуваше во емисијата „Амиџи Шоу“ каде што го „истрпе ќотекот“  од игрите на Огњен Амиџиќ. Таа учествуваше...
Радио Милева

Кристина – Мандарина и се врати на професијата што ја прослави: Од тезга до „Онли фанс“ старлета, па повторно назад… на тезга за овошје (ФОТО)

Ја паметите ли Кристина Мандарина? Нејзиното вистинското име е Кристина Пенава (22), а таа стана позната на социјалните мрежи откако во...
Радио Милева

„Затоа што сум тука и го сакам животот“- Николина Пишек со насмевка продолжи во животот, а Миша Гроф планира да и помогне ?! (фото)

Откако поминаа четириесет дена од смртта на Видој, Николина на својот Инстаграм профил често објавува фотографии со емотивни пораки,...
Радио Милева

Позира на јахта, а во преден план се нејзините витки и затегнати нозе – Сања Маринковиќ како да има 20, а не 48 години (фото)

Српската водителка Сања Маринковиќ предизвика „бура“ од коментари поради новите фотографии. Авторка на емисијата „Магазин ин“, Сања...
Радио Милева

Поранешната задругарка Мина Врбашки ужива на луксузна локација со пријателот на нејзиното поранешно момче (фото)

Поранешната ријалити ѕвезда Мина Врбашки со своето ново момче ужива на луксузна локација на црногорското приморје. Имено, Мина влегла...